Paradoxní, ale osvědčený způsob, jak efektivně pronajmout nemovitost.


Nastavte nájemné lehce pod hranici běžného nájemného!


Zní to jako paradox, ale zkušenost těch několika majitelů, kteří našli odvahu takto postupovat, to potvrzuje.Když to totiž uděláte, dostáváte se do postavení, kdy si nájemníci už nevybírají Vás, ale Vy si vybíráte z nich. Uvidíte, že hned od prvního okamžiku, kdy začnete inzerovat, budete mít tolik zájemců o pronájem, že si budete přát, abyste měli bytů mnohem více.

Navíc nájemníci, kteří na vlastní oči viděli, jaký je o byt zájem, si ho pak mnohem více váží a lépe se o něj starají. To protože se jim nájem vyplatí a oni v něm pak mají zájem bydlet déle než je průměrný jeden rok.
Pro Vás to sice znamená o trochu nižší, ihned fakticky inkasovaný nájem, ale finance, které díky tomu ušetříte v budoucnu, Vám to bohatě vynahradí.
Máme na mysli nižší náklady na údržbu bytu, ušetřené starosti s problematickými nájemníky a především nutnost jejich každoročního vyhledávání.

 

 
REAL FRIEND

Realitní kancelář Praha. Kompletní služby včetně advokátní úschovy, odhadu ceny nemovitostí. Bezpečné nájemní smlouvy, cizojazyčná klientela, tipy pro majitele.

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek