Team REAL FRIEND


Makléři
Ondřej Valoušek REFERENCE MAKLÉŘE / +420 777 66 55 17 / VALOUSEK@REALFRIEND.CZ /                                                          KONTAKTNÍ FORMULÁŘ / ČLÁNKY MAKLÉŘE
Narozen v roce 1978 v Moskvě. Základní cizojazyčnou výbavu začínal získávat již na ZŠ s rozšířeným jazykovým vyučováním Pod Marjánkou v Praze. Ve studiu poté pokračoval na První soukromé Hotelové škole Praha , kterou po pěti letech řádného studia ukončil maturitou v oboru „management cestovního ruchu". Zde kromě doplnění jazykové výbavy získal základní povědomí o podnikání a schopnosti důležité pro práci ve službách. Po jejím ukončení střídavě pracoval v SRN  a cestoval po zemích dálného východu více »


 

Petr Černohorský REFERENCE MAKLÉŘE / +420 777 47 47 04 / CERNOHORSKY@REALFRIEND.CZ

Narozen v roce 1977 v Praze. Studoval Střední Průmyslovou Školu Elektrotechnickou, ale oboru se nikdy nevěnoval. Po ukončení studií se věnoval především obchodním profesím a práci v cestovnímu ruchu. S přestávkami na cestovaní především po Evropě, kde získal cenné zkušenosti a jazykovou výbavu. Od roku 2004 se věnuje realitnímu trhu, posledních 5 let na pozici vedoucího pobočky středně velké realitní kanceláře. Počátkem roku 2013 se rozhodl osamostatnit a spolu založil společnost REAL FRIEND Ÿ.Lenka Pechátová REFERENCE MAKLÉŘE / +420 723778527 / PECHATOVA@REALFRIEND.CZ

Narozena v roce 1970 v Praze. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Pracovala ve školství, ve státním i soukromém sektoru. K realitám ji přivedla zkušenost s realizací projektu popsaného v sekci služby.
Její prioritou je vyjít vstříc individuálním potřebám a přáním klientů.


 


Advokát

 


Tomáš Malinovský REFERENCE ADVOKÁTA / +420 774159638 / INFO@AKMALINOVSKY.CZ

Narozen v roce 1980 v Bratislavě. Po absolvování praxe advokátského koncipienta v Praze působil v Komisi pro cenné papíry v ČR a České národní bance. Od roku 2007 působí jako advokát zapsaný v České advokátní komoře. Jeho specializací je právo nemovitostí. Za posledních 6 let provedl více jak 350 advokátních úschov a souvisejících převodů nemovitostí.

 

 


 


REAL FRIEND

Realitní kancelář Praha. Kompletní služby včetně advokátní úschovy, odhadu ceny nemovitostí. Bezpečné nájemní smlouvy, cizojazyčná klientela, tipy pro majitele.

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek