Celkem 24 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 16 500 Kč/měs

+ cca 6.400,-celkové náklady pro 3člennou rodinu (topení, elekřina, internet, domovní služby)

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 3+1, pronájem, 84 m2
Upřesnění velmi dobrý, cihlová, sídliště, 3. patro
Adresa Běhounkova, Stodůlky
Evidenční číslo 550/2738

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme světlý, prostorný byt 3+1 (84m2 + 11m2 lodžie), který se nachází ve 3. patře dobře udržovaného cihlového domu s výtahem.

K disposici je kromě kompletně vybavené kuchyně (plynový sporák, lednice, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) také nábytek(viz. aktuální foto) a pračka.

Přestože není k disposici vlastní sklep, byt samotný nabízí dostatek úložných prostor – vestavěná skříň v ložnici, walk- in šatna v ložnici druhé. Jistě potěší rezervované parkovací místo v suterénu domu, které je už zahrnuto v ceně pronájmu.

Jako nájemce hledáme maximálně 4člennou rodinu, nějaké menší zvíře by asi šlo domluvi, která by mohla ocenit, to, čemu se už tradičně říká dobrá občanská vybavenost.

V tomto konkrétním případě mluvím o několika mateřských školkách (do 10.min chůze jsou 3), 4 a 8mi letém gymnázium Jaroslava Heyrovského (které nabízí i veřejnosti přístupný bázén – 17m), nebo Waldorfské základní škole.

V docházkové vzdálenosti je nejen Poliklinika, ale přímo v domě a jeho bezprostřední blízkosti jsou i praktičtí lékaři, jen kousek najdete prodejnu nábytku XXXLutz, pizzerii Palantino, hospůdku Na růžku i lékárnu s velkým supermarketem Kaufland.

Za tím už začíná něco jako příroda, tedy plácek zeleně s bikerskou dráhou zvaný Nová kolonie.

Nicméně, když jím projdete, tak už narazíte do opravdu důstojného místo k relaxaci a to do Centrálního parku se spoustou dětských hřišťátek a dvěma revitalizovanými rybníky (Nepomucký a Stodůlecký).

No a když je více času, tak na kole jste v Prokopském údolí za pouhých 15.min, (4.km), přibližně stejně dlouho to trvá do jiného lesoparku a to na Cibulku (tam je taky pěkná rozhledna).

Teď krátce napíšu o dopravní dostupnosti MHD. Ve zkratce, je chvalitebná.

Metro Hůrka (B) je 10.min chůze, pokud potřebujete trasu A, tak nejlepší je jet autobusem č.174 (zastávka je asi 500m), který Vás za 7.minut doveze na stanici metra Motol.

Nu a pokud z nějakého důvodu třeba rádi jezdíte do Rudné u Prahy, tak bych doporučil vlak. Z Prahy – Stodůlek to tam je krásných 35.min.

Co se týká vedlejších nákladů.

Vyúčtovatelná záloha pro:

3člennou rodinu přijde na nějakých 6.400,-Kč,

4člennou na 7.500,- Kč

a jsou v ní zahruty následující položky (ostatní, jako fond oprav, správa domu, jsou už zahrnuty v nájemném)

– centrální vytápění 1.350,- Kč

– spotřeba elektřiny v bytě cca 1.000,- Kč

– plyn ((vaření)) 250,-Kč

– internet 500,- Kč

TOTAL za byt 3.100,-Kč

+ 1.100,- Kč /osoba za domovní služby (tj. teplá a studená voda, výtah, osvětlení a úklid ve společných prostorách, svoz odpadu).

Minimální doba pronájmu je jeden rok, dlouhodobý pronájem samozřejmě vítán.

Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně zálohy za služby.

Volné ihned.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz