Celkem 19 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 19 500 Kč/měs

+3.400,-/1os, 3.700,-/2os za veškeré energie a domovní služby

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 75 m2
Upřesnění novostavba, cihlová, klidná část obce, 1. patro
Adresa Anglická, Dobřichovice
Evidenční číslo 659/2738

Popis nemovitosti

Nájemník neplatí provizi. Nabízím byt 2+kk s balkonem, který se nachází v 2.NP nově postaveného rodinného domu. Veškeré vybavení je ve vysokém standardu. Topení podlahové, venkovní žaluzie na dálkové ovládání, vnitřní konzole na závěsy jsou už instalované. K disposici dále trezor a vestavěná skříň v předsíni. Vchod do domu i bytu je na kódový zámek, dům je chráněn bezpečnostními kamerami.

Možnost pronájmu poloviny vytápěné dvou garáže (2.000,-)Kč/měs, přičemž jedno venkovní parkovací místo v „komplexu“ je už v ceně. Vjezdová brána ovládána dálkově.

Služby související s užíváním bytu vycházejí na 3.400,-/1os, 3.700,-/2os (topení,teplá a sv. voda, elektřina v bytě i domě, vysokorychlostní internet, extra televizní programy, úklid spol. prostor, údržba zahrady a bezpečnostní kamerový systém)

V domě jsou další dva byty, (2+kk, 3+kk-aktuálně pronajaté ), zahrada je společná, tady hledáme opravdu jen klidnější nájemníky, pro tento byt bychom požádali max. dvě osoby.

Při jedné osobě v bytě sleva na nájemném.

Nemovitost je umístěná v pěkné, klidné části Dobřichovic.

Výborná dopravní dostupnost do Prahy a to nejen autem.

Na Dobřichovickém nádraží jste za 7.min, a dále pak příměstským vlakem (PID) na metru Smíchovské nádraží (B) za 26.min, který jede ve špičce 4x za hodinu. Případně je možné použít autobusovou zastávku směr nádraží Černošice 5.min.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz