Celkem 24 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 23 900 Kč/měs

Poplatky: Topení, vodné, stočné, elektřina v prostoru

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Komerční nemovitosti, Obchodní prostor, pronájem, 0 m2
Upřesnění velmi dobrý, skeletová, rušná část obce
Adresa Pražská, Lety
Evidenční číslo 755

Popis nemovitosti

Současný nájemnce prostoru nabízí možnost podstoupení smlouvy k tomuto obchodnímu prostoru o celkové velikosti 73m2, z čehož 18m2 připadá na prosklenou chladicí místnost, 44m2 na obchodní část a 11m2 na zázemí. Součástí dohody o podstoupení by v ideálním případě měla být i dohoda o prodeji vyobrazeného vybavení za částku 100tis, ve které je zahrnut jak náklad na vybudování chladící místnosti, tak převod pět let budované zákaznické základny. V méně ideálním případě pak pouze náklad za chladicí místnost (300tis), v tom úplně nejméně ideálním případě pouze převzetí smlouvy – zkrátka pokud máte dobrý podnikatelský záměr, viz. další info níže, neváhejte nás kontaktovat. Prostor samotný je umístěn v 1.NP budovy a prodávají se v něm lahvová a rozlévaná vína, piva z malých pivovarů, destiláty a lahůdky z celého světa.

Ideálním novým nájemcem je tedy například prémiové řeznictví, farmářský obchod, obchod s kvalitní zeleninou – v zásadě někdo, kdo k současnému sortimentu přidá další atraktivní zboží.

Záloha za veškeré energie a služby s prostorem související je 4.500,- Kč,

Sousedícími podniky přímo v OC na 1.NP jest lékárna, obchod s oděvy Pepco, značková móda Frank Walder a směnárna bez poplatku, v 2.NP kosmetika, kadeřnictví, masáže, manikůra, lékaři, laboratorně diagnostické centrum a pohybové studio.

V nejbližší blízkosti zahradnictví, Billa, obchod s tabákovými výrobky a Esso hoby market.

Jedná se o strategicky umístěné obchodní centrum v oblasti, kde o solventní klientelu, která má zájem o kvalitní výrobky a služby, není nouze.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo máte zájem o prohlídku tohoto prostoru – piště volejte, jsem k disposici!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz