Celkem 34 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 1 800 000 Kč

Typ nemovitosti Rekreační objekty, Chata, prodej, 0 m2
Upřesnění dobrý, cihlová, okraj obce
Adresa Kamýk nad Vltavou
Evidenční číslo 833

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji patrovou zděnou stavbu z r. 1958, kdy byla vybudována jako rekreační chata/letní byt. Objekt je velice pěkně zasazen do krajiny na zalesněném kopci s hezkým výhledem na obec a řeku. Hned u pozemku se vám otevírá cesta do lesa, který vám nabídne dlouhé i kratší procházky, pro běžce a sportovce ideální místo k různým aktivitám a pro ty z vás, kteří jsou znaveni pracovními povinnostmi, ideální místo pro znovu nabytí klidu.

Poblíž vede též značená cyklotrasa číslo 301 (Slapy, Kamýk nad Vltavou, Krásná Hora nad Vltavou) Za návštěvu při cestě stojí například "Váchův špejchar" v nedalekém Dražkově.- velmi zdařilá rekonstrukce statku, jehož historie sahá až do 13. století, židovský hřbitov atd…

Chata je dle mého názoru velmi dobře postavena, působí solidním dojmem a troufnu si tvrdit, že nabídne velmi dobrý základ pro vybudování kvalitního obydlí pro rekreaci a v budoucnu snad i trvalé bydlení. Zahrada je zarostlá i velmi vysokými smrky, které budou být muset dříve či později pokáceny a to jak z důvodu bezpečí, tak i pro uvolnění cesty slunci. Zahrada má však velký potenciál. a dokážu si ji představit, jako vynikající místo k oddechu. K chatě vede zpevněná cesta, parkování je možné na pozemku, jak při vjezdu do zahrady, tak v případně v garáži.

Elektřina v domě funguje. Obecní vodovod v místě zcela chybí, podzemní vody, podle rozhovorů s místními obyvateli a to jak chataři, tak těmi, co zde bydlí trvale, výrazně ubývá. Na vině je zejména celková situace podzemních vod, ale také geologické podloží. Celá oblast se nachází na skále – tedy kámen a písek. Místní chtějí současný stav s vedením obce řešit. Možností, jak nedostatek vody vyřešit se nabízí hned několik: Společný vrt, který by sloužil několika nemovitostem, lze si vodu nechat dovážet a vytvořit si na pozemku rezervoár apod… Vrtaná studna na pozemku v této chvíli není schopna uspokojit ani základní potřeby. Předesílám, že žádná ze studen v okolí nenabízí vodu pitnou.

Z Prahy jste na chatě cca za hodinku autem, busem za cca hodinu a čtvrt v Kamýku n. Vltavou, potom asi 20 minut pěšky.. Přímých autobusových spojů není mnoho, více potom s jedním přestupem. Na stránkách www.obeckamyk.cz naleznete mnoho aktualit z obecního dění, ale i spoustu zajímavostí a užitečných informací. U rozhledny Vrškamýk je také dětské hřiště, kde si mohou vaše ratolesti hrát. Pokud vás přepade hlad a nálada na vaření tatam, v obci najdete hned několik restaurací, také cukrárnu, obchod Coop atd…K dispozici máte na vybraných serverech i virtuální prohlídku včetně měřitelného půdorysu pro lepší orientaci v domě. V případě zájmu klidně volejte. veškeré dotazy rád zodpovím, nebo si naplánujme nezávaznou prohlídku. Rád si na Kamýk zajedu. Je tam vážně pěkně.

Kontaktní informace

Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Tel.: +420 704375357

E-mail: pospisil@realfriend.cz