Celkem 22 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 11 000 Kč/měs

Poplatky: 2.500,- + elektřina

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 1+kk, pronájem, 33 m2
Upřesnění velmi dobrý, skeletová, centrum obce, 5. patro
Adresa Freyova, Vysočany
Evidenční číslo 661/2738

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nezařízený byt, který se nachází v 5.NP novostavby v pražských Vysočanech. K dispozici je lednice, pračka, klimatizace, nadstandardní kuchyňská linka s myčkou a kombinovanou horko vzdušnou/ mikrovlnnou troubou.Nábytek na fotografiích není součástí pronájmu. Příjemným benefitem je bezesporu prostorná vestavěná skříň v předsíni.

Perfektní dopravní dospupnost do centa města, stanice metra Vysočanská, Českomoravská (B) do 5. min, chůze, stejně jako nákupní centra Fenix a Harfa.

V domě je 24/7 recepce, fitness s výhodnými cenami pro residenty i příjemná kavárna ideální pro posezení s přáteli nebo pro obchodní schůzky. Přímo před domem vede cyklostezka a in-line dráha.

Záloha za domovní služby (topení, vodné, stočné, svoz odpadu, výtah, osvětlení ve spol. prostorách) 2.500,- Kč, spotřeba elektřiny (cca 700,- Kč) a internetové připojení (cca 400,- Kč) bude převedeno na nájemce.

Minimální doba pronájmu jeden rok, vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně záloh na domovní služby. Majitel bytu dává přednost nekuřákům, malé domácí zvíře po domluvě možné. Volné od 1.2.2022, prohlídky možné po dohodě.

Kontaktní informace

Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Tel.: +420 704375357

E-mail: pospisil@realfriend.cz