Celkem 26 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 6 090 000 Kč

Včetně právního servisu a veškerých nákladů souvisejících s převodem nemovitosti

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, prodej, 0 m2
Upřesnění po rekonstrukci, panelová, klidná část obce, 5. patro
Adresa Dubrovnická, Košíře
Evidenční číslo 761

Popis nemovitosti

Ke koupi nabízím byt 2+kk , o ploše 59 m2 (53 m2 byt + 6 m2 lodžie), který se nachází v 6. NP velmi dobře udržovaného, zatepleného panelového domu (energetická třída C) s výtahem. Dispozice bytu umožňuje případné rozšíření na 3+kk. Jedná se o družstevní vlastnictví (anuita cca 300 000 již započítána v ceně).

Součástí převodu je také sklepní kóje v 1. PP ( 0,75 m2), v domě dále k užívání společná kočárkárna/kolárna a prostorná sušárna.

Byt prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí: výměna el. rozvodů v celém bytě, vyzděné jádro, rozvody vody. Nyní je zde třívrstvá dřevěná podlaha, dveře Sapeli, v obytné místnosti regulovatelné osvětlení, 2 prostorné vestavěné skříně na míru, koupelna je kvalitně vybavena a díky (neprůhledným) luxferám nápaditě prosvětlena denním světlem, wc odděleno. Kuchyně také prošla rekonstrukcí: sice skromnější, není na míru, ale je plně využitelná (granitový dřez, plynová varná deska, myčka, el. trouba). Lodžie je obrácena na západ a je z ní příjemný výhled do prostoru a na Prahu.

Byt je nyní připravený k nastěhování: uklizeno, vymalováno, ponechána pouze stěna se zobrazením stromů (na přání vymalujeme na bílo).

Lokalita je velmi klidná povětšinou s vilovou zástavbou. Je zde výborné dopravní spojení do centra (do 15 min. jízdy na Anděl): Zast. autobusu i tramvaje jsou ani ne 10 min. chůzí (zast. Na Sklonku/Kavalírka), vlaková zast. Praha-Cibulka (20 min. na Hl.n.). Je zde veškerá občanská vybavenost: supermarket i malé obchody, 4x MŠ, ZŠ, SŠ, Městská knihovna, restaurace, cukrárna, dětská hřiště. V docházkové vzdálenosti je rozsáhlý lesopark Cibulka, squash, tenisové kurty, centrum V korunách stromů (jóga a další), komunitní centrum Hájovna, atd..

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz