Celkem 21 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 6 190 000 Kč

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 3+1, prodej, 65 m2
Upřesnění velmi dobrý, panelová, klidná část obce, 5. patro
Adresa Krynická, Troja
Evidenční číslo 706/2738

Popis nemovitosti

Na prodej nabízím byt 3+1, s 65 m2 podlahové plochy + 5 m2 má lodžie + dalších 1,5 m2 sklepní koje + pouze k bytu přináleží část chodby.

V roce 1995 bylo vyzděno jádro a instalována nová kuchyňská linka.

Jak je vidět z aktuálních fotografií, byt není žádná velká leštěnka, ale kdo k spokojenému životu nepotřebuje kuchyň z lamina ve vysokém lesku, nebo podlahu z orientálních dřevin, tomu by mohl vyhovovat bez větších úprav (revizi elektro rozvodů provedeme).

Lodžie jest obrácena na jih a je z ní příjemný výhled do prostoru a na Prahu.

Umístění v 5. patře zajišťuje dostatek světla, celkově byt působí optimisticky.

Výhodou je také disposice, kterou lze přeměnit na tři neprůchozí ložnice + pokoj obývací s kuchyňským koutem, neboli na 4+kk.

Většina vybavení je současného nájemníka, ten byt uvolní do konce roku, tj. k 1.2.2022 bude nemovitost s jistotou připravena k předání.

Ponechána bude pouze kuchyňská linka včetně spotřebičů a vestavěná skříň v pracovně.

V tento okamžik je byt vlastněn družstvem, nicméně anuita je zcela splacená, tj. převod do vlastnictví osobního (jak samo družstvo potvrdilo) je možný v průběhu nějakých dvou měsíců. Tedy je možné jeho koupi financovat hypotékou. Do bankovní zástavy pak krátkodobě použít jinou nemovitost (třebas byt rodičů – ti budou rádi, jéje :-)), nebo jít cestou před hypotečního úvěru, který se po převodu do OV překlopí do hypotéky klasické.

Zálohy za služby (včetně fondu oprav) pro dva dospělé a dvě malé děti vychází celkem na 4.517,- + elektřina v bytě + internet, takže suma sumárum jste měsíčně na nějakých 6. tis. sakum pikum.

Dům byl zkolaudován v r. 1977, je zateplen, proběhla výměna oken. Společné prostory jsou v dobrém stavu, výtah jakbysmet.

Bohnické sídliště si sedí na takové jakoby náhorní plošině, takže je tu jedno z nejlepších povětří v Praze. Okolní stráně směr Vltava nabízejí slušný výběr míst, kam lze jít na procházku, nebo se proběhnout (Botanická, ZOO, vrch Palírka, Drahenské údolí). Občanská vybavenost je ideální. Tím mám na myslí třebas supermarket Albert, který je dvě minuty od domu, základní, nebo mateřskou školku, obchodní a kulturní centrum Krakov, polikliniku.

Na metro Kobylisy se nejlépe dostanete autobusem. Ten staví u Alberta a trvá mu to tam sedm minut.

Tak toliko asi na úvod.

Nicméně pokud Vás nabídka zaujala a chtěli byste více informací, tak mrkněte na našem webu do sekce projekty, kde jsou pod odkazem Krynicka přehledně zpracované.

Prozatím se mějte fajn a kdyby jste se chtěli na něco zeptat, nebo si rovnou domluvit prohlídku, jsem Vám k disposici.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz