Celkem 19 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 550 000 Kč

cena je včetně provize a právního servisu (adv.úschova, kupní smlouva)

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Rekreační objekty, Chata, prodej, 30 m2
Upřesnění dobrý, smíšená, klidná část obce
Adresa Kařízek, Mýto
Evidenční číslo 527/2738

Popis nemovitosti

Hledáte chajdu drnovou, na samém konci světa, kde kol dokola není ani živáčka ?

Tak to bohužel nemohu sloužit.

Ale jestli by jste raději chatičku, která má ze tří stran sousedy, na střeše eternit, je pár kroků od lesa a rybníka, do Brd a na Křivoklátsko je to do 10 km, pak ano, to bych řekl, že jste správně.

Domeček má nějakých 19 m2 obytné plochy dole + 10m2 podkroví (z roku 1959). Načež v roce 1973 proběhla masivní přístavba – kuchyň a skládek (dalších 11 m2).

Zahrada má 438 m2, jsou ní stromy, pod nima stůl a lavice a právě tam byste si mohli pít ty svoje ranní kávičky a k nim přikousnout čerstvý rohlíčky, který se dají koupit (třeba i v neděli) v nedalekých Cheznovicích.

U chaty, na vlastním pozemku je vrt. Ano, správně, je to vrt, ze kterého se dá načerpat voda. Má 6 metrů (do hloubky) a voda z něj se dá použít na mytí – nádobí, kola, potomka atd..

Taky do toho mytí, v rámci udržení celosvětového míru, můžete zakomponovat sousedovu ruku.

(ruka ruku myje).

Voda, jak je známo, se dá i pít, ale jestli voda z tohohle vrtu i vícekrát, tak to fakt nevím.

Soused ( z toho svého ) ji prý pije a pak si ruce myje. (prý)

Asi když jde z WC.

Vy ale vodu na WC vůbec nepoužívejte, jelikož pak by to už nebylo jako teď, tj. WC suché.

Elektrika mi přišla docela rychlá, takže to typuju na 230V. Silná moc není, neb zatím je jen 10A jistič.

Teď modelová situace.

Pátek odpoledne, chtete ject na svoji chatičku v Kařízku, ale vzpoměli jste si, že vlastně nemáte žádný auto, protože za

A) Vás nebaví autem jezdit, radši jezdíte vlakem a za ušetřené peníze si koupíte nějakou hodnotnou knihu, nebo lahev něčeho ostřejšího a pak si bud' ve vlaku čtete, nebo se v klidu opíjíte, nebo děláte oboje najednou, což bych Vám doporučil já.

B) na něj nemáte.

V takovém případě nemusíte (ale můžete, pokud Vám to vyhovuje) propadnou panice, protože zde popisovaná nemovitost je jen 1km vzdálena od vlakové stanice Kařízek a ta zase leží na trati Plzeň -Beroun.

Pokud by jste ale chtěli jet z Prahy, tak taky nemusíte (ale jak jsme si už řekli, klidně můžete) propadat panice, protože v Berouně je nádraží, kde se dá na cestě z Prahy do Kařízku přestoupit.

Ted' Vás zmatu. Taky můžete dojet z Prahy PŘÍMO do Kařezu, ten je od Kařízku jen 4km, nebo v Kařezu přestoupíte na ten vlak co jede z Berouna a jste v Kařízku, kde jak jsme si už řekli je nejen nádraží, ale je tam pod kaštany skvělá hospoda se zahrádkou která se jmenuje dost předkvapivě- Pod kaštany.

Co ještě rozhodně stojí za zmínku je fakt, že v Kařízku mají výtah. Ten Vás vyveze na lávku nad tratí, kterou nadejdete a na druhé straně Vás zase sveze dolů.

Fakt šikovná věcička, tenhle výtah.

Škoda že ty rance, který to stálo, nedali Vám, pak by jste tuhle primissima chajdu v Kařízku měli uplně zadara. Škoda. Jinak chata stojí na vlastním pozemku a zajet autem se dá přímo k brance. Jen je dobré vědět, že cesta není v majetku obce, ani na ní není věcné břemeno.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz