Celkem 16 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 13 500 Kč/měs

+ 1.000,- služby/osoba + elektřina + plyn

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 0 m2
Upřesnění velmi dobrý, cihlová, centrum obce, 1. patro
Adresa Bělehradská, Vinohrady
Evidenční číslo 829

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi. K dlouhodobému pronájmu nabízíme příjemný, světlý byt ve 2.NP s výhledem do zeleného vnitrobloku a do ulice. Vytápěno WAW kami, teplá voda zajištěna bojlerem. Na podlahách PVC, dlažba i plovoucí podlahy. V koupelně sprchový kout, WC a umyvadlo. Byt byl vybudován rozdělením většího bytu na několik menších se samostatným vchodem. Jedná se o standardní bydlení, nehledejte žádnou luxusní rekonstrukci, zato dobrý poměr cena/výkon, zejména vzhledem k lokalitě.

Zálohy za domovní služby 1.000,- kč/os, předpoklad spotřeby elektřiny, která bude převedena na nájemce je 1.500,- kč/měs. a plynu cca 2:500,-. Skvělá dopravní dostupnost , zastávka tramvaje Pod Karlovem téměř před domem, následně stanice metra I.P.Pavlova (C).4. min.Přes ulici park Folimanka

Minimální doba pronájmu je jeden rok, vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně záloh za domovní služby. 1/2 kauce je následně majitelem navrácena při zpětném předání bytu, zbývající část kauce je navrácena při ročním vyúčtování záloh za služby. Volné ihned.

Kontaktní informace

Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Tel.: +420 704375357

E-mail: pospisil@realfriend.cz