Celkem 14 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 8 500 Kč/měs

+ 2.300,- za topení, teplou a studenou vodu, internety, elektřinu v bytě

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 1+kk, pronájem, 31 m2
Upřesnění velmi dobrý, skeletová, centrum obce, 2. patro
Adresa 28. října, Řevnice
Evidenční číslo 632/2738

Popis nemovitosti

Nechcete si pronajmout krásnou, v rohu umístěnou (jih a západ),takže parádně světlou garsonku, v druhém patře nového domu, jen 2.min od Řevnického nádraží (4x/hod, 30.min na Smícháč), šikovně umístěnou směrem do ulice, takže v ní není slyšet vlak?

Můžete ji mít kompletně zařízenou, viz. foto, ale pokud máte vlastní postel a pracovní stůl, na kterých lpíte, tak to taky dokážeme zařídit! Zbyde kuchyně vybavená sklokeramickou varnou deskou, troubou a vestavěnou ledničkou a mraky úložného prostou ve skříních.

Budova je v druhé nejlepší energetické třídě na světě (B), tedy záloha na topení a TUV vyjde na příjemných 900,-kč,k tomu připočtěte zálohu za vodu (cca 400,-), internety (cca 500,-), spotřebu elektriky v bytě (cca 500,-)= 2.300,- Kč, takže i když k tomu zaplatíte vratnou kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, tak Vám ještě zbyde dost peněz, aby jste si mohli zajít na výborný pivko do místního pivovaru, kde kromě klasiky (11, 12%) vaří slušnou IPU, APU a taky skvělé PAPU čímž mám na mysli jído. Když byste chtěli něco luxusnějšího, tak půjdete do Corsa. Po ránu pro pečivo buď k větnamcovi, nebo do Žáby. Oboje je do 3.min. chůze. Větší nákup lze provést v nedalekém COOPU, nebo ve vzdálenějšímu PENNY`S marketu. Ani skalní vyznavači supermarktetů LIDLu a BILLY nepřijdou zkrátka, ty jsou 2km daleko (většinu cesty můžete vzít po cyklostezce). Ovšem největší devízou je samozřejmě okolí. Když vyjdete z domu, dáte se doprava, tak minete nádraží, pak dete ještě kousek a když se Vám podaří minout pivovar, tak půjde další minutu, pak doprava přes mostek, za ním zas kousek doleva a tam je vcelku obstojná pláž, kde si můžete půjčit paddle board, nebo se opalovat dokud Vám nesleze kůže ze zad, případně oboje najednou a pak si do toho může jít zaplavat. Když Vás tanhle trojboj přestane bavit, tak to můžete jít pod Čenou skálou dál, na Hlásnou Třebaň a tam si na jezu můžete dát repete. Tedy kromě paddle boardu. A když Vám to nebude stačit, tak můžete dojít až na Karlštejn a pak to vlakem vzít domů. Nebo to všechno můžete absolvovat na kole, protože poberouní není rájem jen pro lidi na nohách, ale i na kolech, i pro šílence ostatních typů, třeba běhaře. Taky nemusíte za pivovarem jít doprava, můžete to vzít doleva. Tím pádem se dostanete po Fabiánově stezce na hřeben Brd, po kterém můžete běžet a běžet a běžet, až se dostanete do Jinců což je nějakých 39 km a když Vám to nebude stačit, tak to můžete vzít až do Nových Mitrovic (dalších asi 40km) a tam strašně upadnou vyčerpáním na obličej, nebo tak něco. Jinak bych ještě rád řekl, že neplatíte žádnou provizi realitce, byt je v zásadě k nastěhování ihned, minimální doba pronájmu je jeden rok, je zde možnost pronájmu parkovacího místa vedle domu za 1.500,-kč, a jestli jste „muito symptátiko“, tak se můžeme domluvit na nějakým malým pejskovi. Prostě už jednou provždy zapomeňte na Prahu a bydlte na místě, kde to ještě dává smysl, vy jedni Pepíci! Tak rychle piště, volejte, takovýchle prima garsonek v kraji není mnoho

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz