Celkem 17 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 29 000 Kč/měs

3.900,- /1os, 4.200,-/2os,4.500,-/3os

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 3+kk, pronájem, 120 m2
Upřesnění novostavba, cihlová, klidná část obce, zvýšené přízemí
Adresa Anglická, Dobřichovice
Evidenční číslo 666/2738

Popis nemovitosti

Nájemník neplatí provizi. Nabízíme byt 3+kk, 120m2, který se nachází v 1.NP nově postaveného rodinného domu. Veškeré vybavení je ve vysokém standardu. Topení podlahové, venkovní žaluzie na dálkové ovládání, vnitřní konzole na závěsy jsou už instalované včetně záclon. K disposici dále dvě koupelny, trezor a vestavěné skříňě. Vchod do domu i bytu je na kódový zámek, dům je chráněn bezpečnostními kamerami.

Možnost pronájmu poloviny dvou garáže (2.000,-)Kč/měs, přičemž jedno venkovní parkovací místo v „komplexu“ je už v ceně. Vjezdová brána ovládána dálkově.

Veškeré služby související s užíváním bytu vycházejí na 3.900,-/1os., každá další osoba +300,-/kč (topení,teplá a sv. voda, elektřina v bytě i domě, vysokorychlostní internet, extra televizní programy, úklid spol. prostor, údržba zahrady a bezpečnostní kamerový systém)

V domě jsou další dva byty 2+kk s balkonem a lodžijí, zahrada je společná, tady hledáme opravdu jen klidnější nájemníky, pro tento byt maximálně 3 osoby.

Nemovitost je umístěná v pěkné, klidné části Dobřichovic.

Výborná dopravní dostupnost do Prahy a to nejen autem.

Na Dobřichovickém nádraží jste za 7.min, a dále pak příměstským vlakem (PID) na metru Smíchovské nádraží (B) za 26.min, který jede ve špičce 4x za hodinu. Případně je možné použít autobusovou zastávku směr nádraží Černošice 5.min. Neváhejte a přijďte se podívat na tento příjemný byt na krásném místě!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz