Celkem 24 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 22 000 Kč/měs

+4.000,- pro dvě osoby, +4,000,- for 2 person

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 90 m2
Upřesnění novostavba, cihlová, klidná část obce, 1. patro
Adresa Anglická, Dobřichovice
Evidenční číslo 657/2738

Popis nemovitosti

Nájemník neplatí provizi. Tento byt nabízí 90m3 užitné plochy (včetně prostorné walk in šatny) + 8,5m2 má balkon. Veškeré vybavení je ve vysokém standardu. Tím mám na mysli kuchyňskou linku (myčka, lednice s mrazákem, sklo keramická deska, trouba, digestoř) nebo koupelnu, kde kromě skříněk najdte příjemnou „sprchovací“ vanu. Topení podlahové, venkovní žaluzie na dálkové ovládání, vnitřní konzole na závěsy jsou už instalované. K disposici dále trezor a vestavěná skříň v předsíni. Vchod do domu i bytu je na kódový zámek, dům je chráněn bezpečnostními kamerami.

Možnost pronájmu poloviny vahřývané dvou garáže (2.000,-)Kč/měs, přičemž jedno venkovní parkovací místo v „komplexu“ je už v ceně. Vjezdová brána ovládána dálkově.

Služby související s užíváním bytu vycházejí na 3.600,-/1os, 4.000,-/2os(topení,teplá a sv. voda, elektřina v bytě i domě, vysokorychlostní internet, extra televizní programy, úklid spol. prostor, údržba zahrady a bezpečnostní kamerový systém)

V domě jsou další dva byty, (2+kk, 3+kk), zahrada je společná, tady hledáme opravdu jen klidnější nájemníky, pro tento bycho bychom požádali max. dvě osoby.

Při jedné osobě v bytě, sleva na nájemném.

Nemovitost je umístěná v pěkné, klidné části Dobřichovic.

Výborná dopravní dostupnost do Prahy a to nejen autem.

Na Dobřichovickém nádraží jste za 7.min. a dále pak příměstským vlakem (PID)na metru Smíchovské nádraží(B)za 24.min, který jede ve špičce 4x za hodinu. Případně autobusová zastávka směr nádraží Černošice 5.min.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz