Celkem 19 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 26 000 Kč/měs

Poplatky: + 8.000,- spotřeba elektřiny (topení, TUV, ostatní) + 800,-/kč /os domovní služby

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 3+kk, pronájem, 0 m2
Upřesnění po rekonstrukci, cihlová, klidná část obce, 2. patro
Adresa Puškinovo náměstí, Bubeneč
Evidenční číslo 764

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi.

K dlouhodobému pronájmu nabízím nově renovovaný, světlý byt s balkonem (3,5m2), který se nachází v 4. NP dobře udržovaného činžovního domu s výtahem, přímo v srdci Prahy 6, Bubenči na Puškinově náměstí.

Ložnice a obývací pokoj jsou situované směrem západním, s hezkým výhledem na zmíněné náměstí, Na východ, do klidného vnitro bloku je orientovaná jídelna s kuchyňským koutem (lednice, myčka, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, varná deska) a balkon.

Nechybí ani dostatek úložných prostor – přímo v bytě jest komora s elektrickým kotlem, v 1. PP najdete sklepní kóji o výměře cca 3m.

V koupelně bude doinstalována vestavěná skříň a zástěna u vany, stejně tak toaletní skříňka nad umyvadlem.

V tento okamžik finišují práce na balkonech a zateplení domu ze strany vnitro bloku – byt tedy bude k disposici počátkem listopadu.

Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, záloha za domovní služby (vodné, stočné, svoz odpadu, výtah, úklid a osv. spol. prostor) 800,-/Kč/os.

Spotřebu elektřiny (topení, příprava teplé vody, běžný provoz domácnosti ) odhadujeme na 8.tis. – elektroměr převedeme na nájemníka.

Malé domácí zvíře po dohodě možné.

Pro ty, kdo ještě neznají pražskou čtvrt' Bubeneč, zmíním, že důvodem její atraktivity, je její specifická atmosféra "samozřejmého blahobytu. Na dosah máte všechny věci, které dělají život příjemným (restaurace, bistra, kavárny, obchody), v docházkové vzdálenosti (do. 15.min chůze) je lesopark Stromovka, stanice metra Dejvická a Hradčanská, dětská hřiště, školy, školky.

Pokud Vás nabídka oslovila a rádi byste byt viděli na živo, pište, volejte, jsem Vám k disposici!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz