Celkem 23 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 18 000 Kč/měs

Poplatky: 1os/3.700, 2os/4.200,- + elektřina v bytě + internet

nájemník neplatí provizi

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 65 m2
Upřesnění novostavba, skeletová, klidná část obce, 3. patro
Adresa Mrkosova, Velká Chuchle
Evidenční číslo 804

Popis nemovitosti

Volné od 01.září 2023. Nájemce neplatí provizi. K dlouhodobému pronájmu nabízím světlý byt s velkou terasou (38 m2 hlavní část + 20 m2 galerie a šatna + 14 m2 terasa), který se nachází v posledním patře perfektně udržovaného bytového domu v Mrkosově ul., Velká Chuchle. Kdyby jste to náhodou nevěděli, tak pan Mrkos byl astronom, jehož asi nejznámějším objevem byla kometa 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Nedělám si legraci. Teď zpět k bytu. Celá jeho severo-západní strana je prosklená, tj. je v něm světlo a působí hodně optimisticky. Když by bylo světla moc, stačí stáhnout žaluzie. Z velkého balkonu je super výhled na Prahu. Příjemný dojem z nemovitosti umocňuje i jeho vybavení, které je v zásadě nové a je dobře hraje dohromady. Součástí pronájmu je kompletně vybavená kuchyňská linka (lednice, myčka, vest. trouba, mikrovlnka), pračka, pracovní stolek a postel na galerii. Zbylé vybavení, které vidíte na fotografiích patří současné nájemnici, která by vcelku ráda odprodala sofa za 12.000,- a 4ks jídelní židle za 4.000,-, Venkovní nábytek na balkoně tedy není vůbec součástí pronájmu.. Co se týká úložných prostor. V předsíni je šatní stěna, vestavěná skříň a na galerii je vchod do walk-in šatny. Sklep k bytu bohužel nepatří, ale v domě je kolárna. Parkovat je možné na rezervovaném parkovacím místě č.10, které je přímo před domem a je už zahrnuté v ceně pronájmu. Lokalitu bych doporučil spíše lidem, kteří hledají klidnější bydlení a třeba rádi jezdí na kole. V pracovní dny se odsud snadno dostanou do Prahy a o víkendu stačí sednou na bycikl a po některé z cyklostezek vyrazit kolem Berounky třebas Berouna. Když už jsme u té dopravy. Zastávka bus Novochuchelská je od bytu 450m, na Smíchovském nádraží jste pak za patnáct minut. Zajímavou alternativou k autu je příměstský vlak, konkrétně S sedmička. Z nádraží Velká Chuchle, které je nově zrekonstruované, jste na Hlavním nádraží za 17. min a máte to i s vlastním řidičem. Jezdí to čtyřikrát za hodinu a od bytu to je to příjemnou procházkou asi tak 20.min.(1,5km). Přičemž nakoupit si cestou domů můžete v chuchelském Eso marketu, nebo ještě na "hlaváku" v Bille. No, myslím, že jsem toho napsal až dost, tak teď nezbývá, než se zastavit osobně. Jak jsem zmiňoval, byt je volný od 01.09., přičemž nejbližší termín prohlídky je domluven se stávající nájemnící na 20.07. od 18.hod.

Vedlejší platby k nájemnému, ve kterém je už zahrnut fond oprav, správa a pojištění domu, vycházejí díky velmi slušné energetické tříde (C) takto:

1os/ 3.700, 2.os/ 4.200,- za topení, TUV a studená voda, výtah , úklid a osvětlení domu atd.. Spotřeba elektřiny v bytě a internetové v této částce není započteno.

Jistota, neboli kauce je vy výši dvou měsíčních nájmů včetně zálohy za služby a jak jsem psal už na začátku, provizi RK platí majitelé.

Mějte se fajn a brzy snad v Chuchli na viděnou!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz