Celkem 17 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 17 000 Kč/měs

nájemník neplatí provizi

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 0 m2
Upřesnění dobrý, cihlová, klidná část obce, 3. patro
Adresa Havlíčkova, Řevnice
Evidenční číslo 825

Popis nemovitosti

Nájemník neplatí provizi. K dlouhodobému pronájmu nabízím příjemný, světlý mezonetový byt s balkonem a sklepní kójí (57,7 m2 + 8,7 m2 +4,3), který se nachází v 3. a 4.NP zatepleného bytového domu BEZ výtahu, v klidné části města Řevnice.

Byt je nabízen z velké části zařízený, tj. kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušná i mikrovlnná trouba, lednice, pračka + ostatní vybavení viz. aktuální fotografie (mimo pracovního stolu na galerii), přičemž v ložnici bude umístěna také plnohodnotná postel.

Obývací pokoj, stejně jako lodžie jsou orientovány směrem jižním. Z ní je jednak krásný výhled na hřebeny Brd, druhak je opatřena sítí proti přepadávajícím kočkám :-). Potěší i stahovací pergola, kterou jistě oceníte hlavně v horkých letních dnech.

Ložnice je naopak prakticky umístěna směrem severním.

Vytápěno elektrickými topidly, teplou vodu produkuje vlastní bojler.

Energetický štítek není k dispozici, tento bude nahrazen vyúčtováním za elektřinu za poslední 3 roky, přičemž aktuální, reálná záloha ze elektřinu (topení, TUV, běžná spotřeba) vychází na 3.000,-/kč/měs.

Záloha za vodné, stočné, osvětlení společných prostor 300,-/kč/os.

Úklid spol. prostor si zajišťují nájemníci samostatně, svoz odpadu je hrazen přímo městu. Malé domácí zvíře je po dohodě možné.

Vratná kauce je výši dvou měsíčních nájmů. Byt bude k dispozici cirka od 18.03., přičemž nebližší termín prohlídek je možný ve středu 21.02. od 16.hod a dále.

Součástí pronájmu je jedno parkovací místo přímo před domem, možnost užívat společnou zahradu za domem (pěstování zeleniny, grilování) a zahradní budku, která slouží jako kolárna.

Velmi příjemné místo k bydlení, v docházkové vzdálenosti (tj. do 10. min chůze) vše co k příjemnému životu potřebujete (supermarket, obchody, pivovar :-).).

Kdo má rád pohyb, ten si v Řevnicích také přijde na své . Za zmínku stojí nově dokončená sportovní hala, tenisové kurty, sokol. Brdské lesy jsou ideálním místem nejen na projížďky na kolech, řeka zase vybízí ke koupání nebo paddleboardingu.

Za kulturou např. do Lesního divadla nabo místního kina.

Velmi příjemným benefitem je výborné vlakového spojení s okolním světem (nádraží cca 15. min. chůze) – Smíchovské nádraží (metro B) 25. min – 4x v hod.

Beroun 18. min s frekvencí 2x v hod.

Pro více informací a prohlídku tohoto příjemného bytu prosím pište, volejte, jsem k dispozici!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz