Celkem 42 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 80 000 Kč/měs

Poplatky: + 5.000,- 2 parkovací místa

+ 8.500,- + elektřina

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 5+kk, pronájem, 0 m2
Upřesnění velmi dobrý, cihlová, centrum obce, 15. patro
Adresa U Uranie, Holešovice
Evidenční číslo 815

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi. K dispozici od 1.1.2024. K dlouhodobému pronájmu nabízíme kompletně zařízený byt 5+KK o celkové ploše 188m2, na adrese U Uranie, Praha 7 Holešovice

Máte jedinečnou příležitost pronajmout si nadstandardně zařízený byt v 16 patře dom, navrženém renomovanými architekty s jedinečným výhledem na několik světových stran, a to zcela zcela bez jakékoli budovy, která by v něm bránila. Výšková budova je součástí oceňovaného projektu Holešovický pivovar.

Ze vstupní haly bytu vedou dveře do dvou menších ložnic, koupelny se sprch. koutem. Obývací pokoj je velice prostorný, prosklený a světlý, s několika vchody na prostornou 28m2 velikou terasu. Součástí obýváku je i velice moderní vybavená kuchyňská linka s prémiovými spotřebiči (Miele Gaggenau) a ukrytým vstupem do prostorné spižírny. Na obývací pokoj navazuje za prosklenými posuvnými dveřmi oddechová herna s kulečníkovým stolem a na míru střiženým barem. Z chodby dále vedou dveře do ložnice s koupelnou a šatnou.

Interiér je navržený architekty studia OOOOX. Podlahy v obytných místnostech tvoří světlé dřevěné parkety.

V koupelně přilehlé ložnice je vana a voděodolná vestavěná televize napojena na DVD.

V ložnicích jsou vestavěné skříně, jedna má i knihovnu sahající až ke stropu. Součástí vybavení jsou dále požární čidla, alarm s detektory pohybu, rozvod kabelů ve zdech pro sound systém a 2,5 metrový střešní satelit.

Nabízíme též možnost pronájmu 2 parkovacích míst v podzemní garáži, vlastní zásuvka na nabíjení elektromobilu a sklep.

Byt se nachází v části Tower rezidence od CMC architects Holešovický pivovar, která získala ceny Best Of Realty 2009 a Nejlepší rezidenční projekt roku 2009.

V okolí najdete vše, co moderní metropole může nabídnout a to v nepřeberném množství – restaurace, obchody, lékarny, školy, školky, dětská hřiště. V blízkosti je golfové hřiště. V pěším dosahu jsou tramvajové zástavky U Průhonu a Maniny, ke stanici metra C Vltavská a Nádraží Holešovice je to 5 minut, k metru B Palmovka 4 minuty. Nájem 80.000,- služby 8.500,-(teplo, ohřev vody, vodné/stočné, provoz výtahu, garáže) + elektřina. + možnost pronájmu 2 garážových stání za 5.000,-/měsíc. Kauce 160.000,-

Kontaktní informace

Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Tel.: +420 704375357

E-mail: pospisil@realfriend.cz