Celkem 13 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 17 000 Kč/měs

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 0 m2
Upřesnění velmi dobrý, cihlová, centrum obce, 4. patro
Adresa Londýnská, Vinohrady
Evidenční číslo 798

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný byt 2+kk, 2 světlé, samostatné, neprůchozí pokoje ve 4. patře funkcionalistického domu na Vinohradech na rohu ulic Londýnská a Anglická. Byt má okna do Londýnské, je po částečné rekonstrukci, nově vymalován. Na podlahách v pokojích repasované parkety, v chodbě, kuchyni a koupelně dlažba. Byt je pronajímán nezařízen, tak, jak ho vidíte na fotografiích. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem a odsavačem par, veškeré další spotřebiče jsou zcela v režii nájemce. Okolí nabízí veškeré benefity centra velkoměsta. Za rohem metro I.P. Pavlova, Náměstí Míru, spousta tramvají, autobus. Všude se jednoduše dostanete i pěšky. Pokud máte rádi tepot velkoměsta, kavárny, restaurace, kulturu a zároveň spoustu zeleně, toto je ideální místo pro vás. Na druhou stranu je třeba říci, že dům je klidný, není třeba se obávat hlučných party, nebo neustále se měnících nájemců v rámci některé z platforem nabízejících krátkodobé ubytování. Zkrátka klasický vinohradský "činžák" s velmi dobře udržovanými architektonickými prvky nejen v bytech, ale i ve společných prostorách.

Nájem 17.000,- + služby (topení, teplá voda, voda, domovní služby, výtah, odpadky) 1 osoba : 5.410,-Kč. Elektřinu přepisujeme na nájemce

2 osoby : 6.190,-Kč Hledáme páry, rodinu o max. 3 členech, jednotlivce, bez domácích zvířat, ne spolubydlení. Kauce 2 nájemné včetně služeb.

Kontaktní informace

Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Tel.: +420 704375357

E-mail: pospisil@realfriend.cz