Celkem 24 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 18 000 Kč/měs

+ 3.500,- pro 3/ os, (topení, TUV, vodné, stočné, odpad) + elektřina a plyn (pouze vaření) v bytě

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 3+1, pronájem, 84 m2
Upřesnění velmi dobrý, cihlová, sídliště, 3. patro
Adresa Běhounkova, Stodůlky
Evidenční číslo 550/2738

Popis nemovitosti

Nájemce neplatí provizi.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme světlý, prostorný byt 3+1 (84m2 + 11m2 lodžie), který se nachází ve 3. patře dobře udržovaného cihlového domu s výtahem.

Volný od 01.10.2022. Prohlídky možné od 08.09.2022.

K disposici je kromě kompletně vybavené kuchyně (plynový sporák, lednice, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) také nábytek (viz. aktuální foto) a pračka.

Přestože zde není vlastní sklep, byt samotný nabízí dostatek úložných prostor – vestavěná skříň v ložnici, walk- in šatna v ložnici druhé, úložný prostor ve vstupní hale. Jistě potěší rezervované parkovací místo v suterénu domu, které je už zahrnuto v ceně pronájmu.

Jako nájemce hledáme maximálně 4člennou rodinu, která by mohla ocenit, to, čemu se už tradičně říká dobrá občanská vybavenost.

V tomto konkrétním případě mluvím o několika mateřských školkách (do 10.min chůze jsou 3), 4 a 8mi letém gymnázium Jaroslava Heyrovského (které nabízí i veřejnosti přístupný bázén – 17m), nebo Waldorfské základní škole.

V docházkové vzdálenosti je nejen Poliklinika, ale přímo v domě a jeho bezprostřední blízkosti jsou i praktičtí lékaři, jen kousek najdete prodejnu nábytku XXXLutz, pizzerii Palantino, hospůdku Na růžku i lékárnu s velkým supermarketem Kaufland.

Za tím už začíná něco jako příroda, tedy plácek zeleně s bikerskou dráhou zvaný Nová kolonie.

Nicméně, když jím projdete, tak už narazíte do opravdu důstojného místo k relaxaci a to do Centrálního parku se spoustou dětských hřišťátek a dvěma revitalizovanými rybníky (Nepomucký a Stodůlecký).

No a když je více času, tak na kole jste v Prokopském údolí za pouhých 15.min, (4.km), přibližně stejně dlouho to trvá do jiného lesoparku a to na Cibulku (tam je taky pěkná rozhledna).

Teď krátce napíšu o dopravní dostupnosti MHD. Ve zkratce, je chvalitebná.

Metro Hůrka (B) je 10.min chůze, kde najdete také supermarket Albert, poštu a lékárnu. Pokud potřebujete trasu A, tak nejlepší je jet autobusem č.174 (zastávka je asi 500m), který Vás za 7.minut odveze na stanici metra Motol.

Nu a pokud z nějakého důvodu třeba rádi jezdíte do Rudné u Prahy, tak bych doporučil vlak. Z Prahy – Stodůlek jste tam za krásných 35.min.

Pro ty, kteří jezdí často po D5, je nájezd nedaleko.

Co se týká vedlejších nákladů.

Vyúčtovatelná záloha pro 3člennou rodinu přijde na nějakých 3.500,- Kč (topení, TUV, vodné, stočné, výtah, svoz odpadu, úklid a osvětlení spol. prostor.) +každá další osoba 700,-Kč .

V této záloze není zahrnut internet, spotřeba elektřiny v bytě a plynu (pouze na vaření).

Úhrada do fondu oprav, za správu domu, jsou už zahrnuty v nájemném.

Minimální doba pronájmu je jeden rok, dlouhodobý pronájem samozřejmě vítán.

Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně zálohy za služby.

Malé domácí zvíře po domluvě možné.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz