Celkem 31 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 10 900 000 Kč

Cena je včeně provize RK a všech služeb s převodem nemovotisti souvisejících

Typ nemovitosti Domy, Rodinný dům, prodej, 0 m2
Upřesnění dobrý, smíšená, klidná část obce
Adresa Vlčí jáma, Zbiroh
Evidenční číslo 808

Popis nemovitosti

Určitě jste už mnohokráte slyšeli o klišé o tom, že je nějaká místo unikátní, ale jen málokdy je tomu opravdu tak.

Jedna z těch vzácných příležitostí ke koupi opravdu speciální nemovitosti, kde vše hraje dohromady přesně jak má, se nabízí právě ted'!

Jedná se o parádně velký pozemek přímo pod Zbirožským zámkem o celkové rozloze 3.026 m2 na kterém je umístěn prvorepublikový dům, který byl průběžně rekonstruován a přizpůsobován moderním standardům.

V přízemí najdete kuchyni, obývací pokoj, terasu a koupelnu s původními krásnými obklady, po dubovém schodišti se dostanete do první patra s další koupelnu, třemi pokoji a terasou, ze které je idilický výhled do okolí, v podkroví další dva pokojíky.

Celkem tedy dispozice 6 +1, přičemž jak 1. NP, tak 2. NP mají svůj vlastní vchod.

Technické zázemí je umístěné ve sklepě, nechybí ani garáž a několik parkovacích míst pro návštěvy.

Velkou devizou tohoto malého panství je zahrada s parkovou úpravou, rozsáhlým stromovým rododendronem a malým skalním masivem, která vznikla pod taktovkou známého zahradního architekta Josefa Vaňka, který se mimochodem podepsal například pod tvorbou Barandovských teras a která je citlivě doplněna, v souladu s názvem místa "Vlčí jáma" o pět kamenných vlků akademického sochaře Václava Koukolíčka, což dodává zahradě zvláštní punc a charakter.

Pozemek nyní prochází rozdělením na tři části, což nabídne potenciál pro další případnou výstavbu.

V soukromé zóně za domem se nachází sauna a pracovna s extra prostorem pro vaše zájmy a aktivity a když si budete chtít udělat prima procházku v přírodě, jednoduše projdete zadní brankou, kudy vás stezka přivede až do zámeckého parku.

Zkrátka a dobře, je to krásné místo uprostřed přírody, která je ještě silná a zdravá, se spoustou prostoru a potenciálem k rozvoji, zároveň s perfektní dostupností na Prahu i Plzeň.

Prostě skvělým místem pro relaxaci a odpočinek, s klidnou atmosférou, která vám přinese momenty pohody.

Pokud máte zájem o další informace, mrkněte na naši webovou stránku do sekce projekty, kde je pod záložkou zbiroh najdete, pro osobní prohlídku pište, volejte, těším se až Vás tímto příjemným místem provedu!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz