Celkem 19 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 6 600 000 Kč

Včetně právního servisu a veškerých nákladů souvisejících s převodem nemovitosti

Typ nemovitosti Pozemky, Pozemek, bydlení, prodej, 0 m2
Upřesnění
Adresa Fr. Štíbra, Kosoř
Evidenční číslo 756

Popis nemovitosti

Kniha Stavíme svépomocí, Ing. Radomír Měšťan, 1976, první kapitola, první odstavec:

Ideální pozemek k stavbě rodinného domku se vyskytuje zcela výjimečně. Nedoléhá na něj hluk, je v rovině nebo mírném svahu obráceném k jihu, v místě je škola, možnost nákupu a je dobře dopravně dostupný. Má únosnou základovou půdu s tlustou vrstvou humusu, v níž nádherně porostou stromy, květiny i zelenina.

Lépe snad ani nelze tento pozemek o velikosti 619m popsat!

Ještě pro upřesnění bych dodal, že obecní kanalizace vede přímo kolem hranice pozemku, plyn, elekřina a vodovod jsou v nedaleké komunikaci, ul. Fr. Štíbra (cca 30m od hranice pozemku.

Dle vyjádření ČEZu by tento rok mělo být realizováno vedení elektřiny přímo podél hranice pozemku, do té doby (v průběhu stavby) je možné se připojit k odběru el. ze sousedního pozemku.

Územní plán umožňuje umístění RD do velikosti cca 130m, přičemž základní regulativ CHKO Český kras stanovuje, že stavba se musí hmotově přiblížit charakteru vesnické stavby, jinými slovy musí být přízemní, nebo přízemní s obytným podkrovím a musí mít sedlovou nebo polo valbovou střechu.

50 m od pozemku je obchod s potravinami, v obci první stupeň základní a mateřská škola, hospoda U hřiště, jezdecká stáj. Zbylou občanskou vybavenost zajištuje 5 km vzdálený Radotín. Do Prahy se z něj dostanete snadno nejen automobilem, ale i příměstským vlakem nebo autobusem. Okolí ideální na procházky, vyjížďky na kole. Nádherná je blízká přírodní památka Černá rokle. Za koupáním nejblíže k rybníku Budeňáku, nebo do Radotínského biotopu. Tolik tedy základní informace. Pokud byste se rádi dozvěděli více, navštivte prosím stránku realfriend.cz/kosor/. Pokud Vám to už takto stačí a chcete se rovnou přijít podívat osobně, budu rád když se mi ozvete s vhodnými termíny. Ještě úplně poslední věc – pokud byste si předem okolí pozemku rádi nezávazně omrkli, tak to samozřejmě není problém, jen bychom Vás rádi požádali, abyste respektovali přání paní majitelky a se žádostí o prohlídku, nebo doplňující informace se obraceli pouze na mne. Děkujeme!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz