Celkem 8 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 12 500 Kč/měs

+3.500,- /1os, +3.500,-/1person

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, Garsoniera, pronájem, 43 m2
Upřesnění novostavba, cihlová, klidná část obce, zvýšené přízemí
Adresa Anglická, Dobřichovice
Evidenční číslo 667/2738

Popis nemovitosti

Nájemník neplatí provizi. K dlohodobému pronájmu nabízím garsoniéru o velikosti 43m2,která se nachází v 1.NP nově postaveného bytového domu. Veškeré vybavení je ve vysokém standardu. Kuchyňská linka bude dodána včetně všech spotřebičů. Topení podlahové, venkovní žaluzie na dálkové ovládání, vnitřní konzole na závěsy jsou už instalované. K disposici vestavěná skříň v předsíni. Vchod do domu i bytu je na kódový zámek, dům je chráněn bezpečnostními kamerami.

Možnost pronájmu parkovacího místa ve vytápěných dvougarážích (2.000,-)Kč/měs, přičemž jedno venkovní parkovací místo v „komplexu“ je už v ceně. Vjezdová brána ovládána dálkově.

Služby související s užíváním bytu vycházejí na 3.500,-/1os(topení,teplá a sv. voda, elektřina v bytě i domě, vysokorychlostní internet, extra televizní programy, úklid spol. prostor, údržba zahrady a bezpečnostní kamerový systém)

V domě jsou další tři byty 2+kk, (všechny aktuálně k pronájmu), zahrada je společná, tady hledáme opravdu jen nájemníky bez dětí a domácích zvířat.

Nemovitost je umístěná v pěkné, klidné části Dobřichovic.

Výborná dopravní dostupnost do Prahy a to nejen autem.

Na Dobřichovickém nádraží jste za 7.min, a dále pak příměstským vlakem (PID) na metru Smíchovské nádraží (B) za 26.min, který jede ve špičce 4x za hodinu. Případně je možné použít autobusovou zastávku směr nádraží Černošice 5.min. Tato garsoniéra je v tento okamžik propojena s vedlejším bytem 2+kk, k nastěhování včetně vlastního vchodu a kuch. linky cca k 15.červenci 2021.

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz