Celkem 22 fotografií.

Nemovitost na mapě

Cena: 10 000 Kč/měs

+3.500,- za teplo, energie, internety a domovní služby

REZERVOVÁNO

Typ nemovitosti Byty, 2+kk, pronájem, 42 m2
Upřesnění dobrý, panelová, klidná část obce, 3. patro
Adresa Žukovského, Ruzyně
Evidenční číslo 541/2738

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízím byt, který se nachází v 3.p., dobře udržovaného, zatepleného panelového domu s výtahem.

Byt je světlý, má nová plastová okna s výhledem do prostoru, na západ.

V tento okamžik jsou na podlahách letité koberce (pod nimi ještě starší lino), kuchyňská linka má také své nejlepší roky za sebou.

Nicméně p. majitel je ochoten po domluvě, uhradit novou linku, případně novou podlahovou krytinu, na Vás by bylo tyto věci zařídit (měření, zajistit montáž, atd.).

Lednice, pračka jsou funkční a použitelné, stejně tak jako toaleta a koupelna (původní umakartové jádro).

Byt není z největších (42m), tedy bychom rádi, aby v bytě nebydlely více než 3 lidé (dva dospělí a dítě), přičemž malému domácímu zvířeti se v zásadě nebráníme.

Na druhou stranu byt nabízí vcelku dost úložných prostor v předsíni, také je k disposici sklepní koje v suterénu domu a společný balkon na patře, který by mohl dobře posloužit třeba na sušení prádla, nebo na umístění kola.

Teď k okolí. Sídliště Dědina je nejmenším za všech pražských sídlišť a nebál bych se říci, že i nejpříjemnějším. Nevede skrze něj totiž žádná frekventovaná silnice, naopak mezi domy je dostatek prostoru a také spousta už vzrostlých stromů a zeleně vůbec. Na každém kroku narazíte na pěkně udržované dětské hřiště, je tu mateřská školka, nově opravená škola, která nabízí i několik Waldorfských tříd.

Co se týká občanské vybavenosti, tak ta skoro lepší být ani nemůže. V OC Delta, které je asi tak 1.min. chůze od domu, najdete vše od supermarketu Billa, přes poštu, lékařské ordinace, drogerii, vinotéku, restauraci až po městskou knihovnu.

Od té doby, co jsou zde parkovací zóny, tak zaparkovat v okolí domu není problém.

Jinak dopravní dostupnost do centra Prahy je také dobrá .Z autobusové zastávky ( 3.min) se dvěstědvacetpětkou dostanete na zastávku metra Nádraží Veleslavín (A) za 6.min, nebo na Stodůlky (B) 18.min, nebo busem 191 je to 30.min na metro Anděl.

Pokud máte co do činění s pražským letištěm pana Václava, tak na zastávku 119ky je to necelých 10.min chůze a pak dalších 8.min na terminál 1.

Ještě zbývá krátce vychválit nedalekou přírodní rezervaci Šárka a promluvit o turistických a jiných aktivitách, které se v ní dají dělat. Tak, dá se tam dělat všelicos. Třeba se koupat buď ve Džbánu (vodní nádrž), nebo v zřejmě nejklidnějším a nejstudenějším koupališti v Praze, u „Veselíka“.

Poslední co bych rád zmínil, že neplatíte provizi realitce a že kromě nájmu Vás čeká ještě úhrada za teplo (cca 700,- Kč), záloha za domovní služby (vodné, stočné, TUV, odpad, výtah, osv. ve spol. prostorách) 750,-/Kč/os, internetové připojení (cca 500,-Kč), koncesionářské platby za TV a rozhlas (pokud používáte) (200,-Kč) a spotřeba elektřiny v bytě (cca 700,-Kč), která bude na Vás převedená. Celkem tedy 3.500,-/2os. Vratný deposit je ve výši dvou měsíčních nájmů (NENÍ možné rozdělit do více splátek) a byt je k mání ihned.Tak pište, volejte a brzy na Dědině na viděnou!

Kontaktní informace

Ondřej  Valoušek

Ondřej Valoušek

Tel.: +420 777665517

E-mail: valousek@realfriend.cz